RSS
poniedziałek, 19 marca 2012

W życiu każdego z nas bywają chwile te dobre i te złe. U mnie od ponad roku są te złe. Dlatego nie piszę. I nie napiszę tu pewnie długo nic więcej. Jest kilka tematów, które chciałbym poruszyć, ale brak mi sił by to ubrać w słowa. Kiedyś, na pewno jeszcze napiszę to co mam do powiedzenia. Zaglądnij tu czasem, może akurat pojawi się nowy wpis. Ale nie często, Chyba już nie warto...

00:11, viktor700
Link Komentarze (3) »
niedziela, 09 października 2011

... przesunięte na przyszły tydzień. Oczywiście te moje. To dziś miałem podjąć dwie chyba najważniejsze decyzje w moim życiu. I już raczej wiem co zrobię, co ma być to będzie. To dziś, w tak ważnym dla mnie dniu, miałem zacząć ewentualne działania. Nie uciekam, po prostu nie chcę podejmować tak ważnych decyzji pod wpływem silnych medykamentów. Wolę to zrobić pod wpływem dobrego, czerwonego, słodkiego wina.

22:41, viktor700
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 26 września 2011

Weź ramkę. Byle jaką ramkę z byle jakiego obrazu.

Doklej do niej dno.

I uchwyt. Byle jaki uchwyt.

Co ci wyszło?

01:16, viktor700
Link Komentarze (5) »
wtorek, 20 września 2011

Uciekam. Uciekam przed podjęciem dwóch decyzji. Chyba najważniejszych decyzji w moim "życiu". Decyzji, które całkowicie zmienią moje "życie" i mnie samego. Uciekam, bo zmienią, tylko nie wiem w którą stronę.

19 dni to nie jest sztywny termin. To czas który sam sobie wyznaczyłem. Bo jeśli chcę coś zmienić, to właśnie teraz. 19 dni - to nie jest przypadkowa data.

Pierwsza decyzja nie jest dla mnie nową. Trzy lata temu stanąłem przed tym samym wyborem. Spróbowałem. Było wielu ludzi którym spodobał się mój pomysł i którzy chcieli mi pomóc. Jak zawsze skończyło się na słowach.

Decyzja druga, to ona na zawsze odmieni mój los. Tylko nie wiem czy powinienem być szczery. Zawsze byłem i nigdy mi się to nie opłacało. Ale tu muszę, chyba, i tego najbardziej się boję.

Ktoś, dawno temu, powiedział mi, że prędzej będę żałował tego czego nie zrobiłem, niż tego co zrobiłem. Lecz czy to dotyczy każdej sytuacji, każdego wyboru?

Uciekam. Uciekam przed podjęciem dwóch decyzji. Chyba najważniejszych decyzji w moim "życiu". Decyzji, które całkowicie zmienią moje "życie" i mnie samego. Uciekam, bo tu nic nie zależy ode mnie. Ja tylko zaczynam temat. Wszystko zależy od ludzi, których nawet nie znam... Uciekam, lecz jeśli chcę coś zmienić, to właśnie teraz..

02:02, viktor700
Link Komentarze (3) »
środa, 14 września 2011

Dlaczego cię nie było? - nie zapytała

Poszukiwałem siebie - nie odpowiedział

To dlatego się ukrywałeś?

Ukrywałem się bo jestem egoistą. Ludzie zawsze ukrywają się dla siebie.

Czy to znaczy że znów chcesz uciekać? Chcesz odpłynąć w nieznane - znów nie zadała pytania

Nie wiem - odpowiedział twierdząco


Bo brak odpowiedzi też jest odpowiedzią. Bo życie pisze tylko scenariusz. Historię piszemy sobie sami...

15:40, viktor700
Link Komentarze (1) »
piątek, 09 września 2011

Test świnki

W żadnym wypadku nie oszukujcie i zróbcie go porządnie!! Weź białą kartkę i narysuj świnkę. Nie przechodź dalej DOPÓKI NIE NARYSUJESZ ŚWINKI!!!

JUŻ? NA PEWNO?

Świnka obrazuje Twoją psychikę.

wtorek, 09 sierpnia 2011

Test inteligencji prawej stopy. Nic nie szkodzi spróbować, to niesamowite..... ale prawdziwe. Ten kto go zrobi jest na tyle ciekawy, że podejmie to wyzwanie, a ja się mogę założyć, że będziecie próbować powtarzać to ćwiczenie żeby się przekonać czy jesteście w stanie zmienić bieg swojej prawej stopy. Ale nie będziecie umieli!!! Spróbujcie....

1.-No dobra, siedzicie przy biurku, unieście prawa stopę z podłogi róbcie nią kółka zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.

2.-w trakcie robienia tych kółek prawa stopa narysujcie w powietrzu prawa ręką cyfrę 6 . Wasza stopa zmieni kierunek !

3.-Mówiłem....i nic nie możecie na to poradzić..... Pamietajcie: noga w kierunku wskazówek zegara!13:37, viktor700
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31